Postuar ne Darknet

Streaming pa pagesë

Ose të gjeni më të mirë vend të lirë streaming?
Cilat janë rreziqet për të parë streaming paligjshme ?

Postuar ne Darknet

Moteur de recherche streaming toutes plateformes

Moteur de recherche streaming toutes plateformes.
Un moteur pour effectuer vos recherches de films et séries préférées.

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Adobe indesign 2020

Shkarkoni Adobe InDesign 2020 para-aktivizuar InDesign 2020 mbështet formatet SVG, SVGZ dhe SMIL (animacion SVG amtare) dhe bëjeni prodhimin si përmbajtje vektoriale kur…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave

Adobe Pas Efektet 2020

Télécharger Adobe Pas Efektet 2020 i aktivizuar paraprakisht Adobe After Effects është një nga aplikacionet më të përdorura nga profesionistë që punojnë me video. Ky program i plotë ju lejon të krijoni…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Adobe Photoshop CC 2020

Shkarkoni Adobe Photoshop CC 2020 aktivizuar paraprakisht për Windows Reimagine Reality me Adobe Photoshop 2020. 32 bit, 64 copa Miliona dizajnerë, fotografë dhe artistë në të gjithë botën përdorin…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Adobe Dreamweaver CC 2020

Shkarko Dreamweaver CC 2020 i aktivizuar paraprakisht Versioni i plotë Adobe Dreamweaver CC 2020 për Windows. Adobe dreamweaver është një redaktues për krijimin bazë të faqeve në internet. Shpejt, të…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave

Adobe Illustrator CC 2020

Shkarkoni Adobe Illustrator CC 2020 i aktivizuar paraprakisht Adobe Illustrator është softuer për krijimin e grafikës vektoriale. Shtë pjesë e gamës së Adobe, mund të përdoret në mënyrë të pavarur ose përveç…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave

Adobe Dimension 2020

Shkarkoni Adobe Dimension 2020 i aktivizuar paraprakisht. Adobe Dimension është një grup i mjeteve të përbërjes 2D dhe 3D me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe moderne për të thjeshtuar përbërjen e ilustrimeve të Adobe Dimension CC…

Postuar ne përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Kodi i shkurtër në titullin WordPress

Si të shtoni një kod të shkurtër në shiritin e titullit meta të WordPress Shumë i lehtë për tu konfiguruar. Në skedarin function.php të temave tuaja shtoni këto dy rreshta: shtoni_filtër( ‘single_post_title’, ‘do_shortcode’

Postuar ne përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Shiko përditësimin e një WordPress artikull

Data e publikimit ka janë të rëndësishme.
Por data e fundit e modifikimit njohur d`un artikull d`une ose faqe është një element po aq i rëndësishëm.

Postuar ne Lajme

Informacioni Coronavirus

Gjeni në kohë reale të gjithë informacionin mbi evolucionin e koronavirusit në botë. Një hartë ndërvepruese mbi rastet e listuara dhe vdekjet e deklaruara në vendin botëror nga…

Shkarko 7-zip
Postuar ne përpunimin e të dhënave

Softuer arkivimi me 7 zip

7-zinxhir – Programi i kompresimit të të dhënave 7-zip është një softuer i burimit të hapur për kompresimin e të dhënave për ngjeshjen e dosjeve dhe skedarëve tuaj në mënyrë që ata të përdorin më pak…

Postuar ne përpunimin e të dhënave

Mbrojtja Disable Dritaret në kohë reale 10 përherë

  Si të çaktivizoni mbrojtje në kohë reale të Windows Defender përhershme pa të nuk do të jetë i formës së prerë.   Shpesh ndodh që mbrojtja…

Postuar ne përpunimin e të dhënave

Piwigo tabelë ID = userlist – përgjigje të pavlefshme JSON

  Si për të rregulluar objektit menaxhimit përdorues piwigo . Piwigo hasur disa probleme kohët e fundit dhe jo të shtoni ose të ndryshojë përdorues informacionin e llogarisë. Një mesazh…

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave

Lightroom Classic CC 2019

  Download Lightroom.exe, le patch pour Lightroom CC klasik 2019. Shkarko Adobe Collection 2019 lirë për të shijuar atë. Ekipi i FI paraqet si të përfitoni falas nga programi Adobe Lightroom…

Postuar ne përpunimin e të dhënave Lajme

Hacking ose Free-Share ?

2Në kinema, 250Shko në muzikë, 400Shko lojra dhe kështu me radhë ... në sajë të shfaqjes së neto ne kemi gjithçka për të klikoni larg.

Postuar ne fluturim

Plazhet në Martinique

Nga Karaibe në Oqeanin Atlantik, planifikimin e udhëtimit tuaj në Martinique duke zbuluar më shumë bizhuteritë të bukura të bregdetit të saj.

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave

Adobe Dimension CC 2019

Download amtlib.dll, patch për Adobe Dimension CC 2019. Shkarko Adobe Collection 2019 lirë për të shijuar atë. Ky program nuk është më në internet. Një version i ri është i disponueshëm…