Neni përditësuar 25 nëntor 2020 në 2 orë 54 më


download Adobe After Effects 2020 i aktivizuar paraprakisht


Adobe After Effects është një nga aplikacionet më të përdorura nga profesionistët që punojnë me video. Ky program i plotë ju lejon të krijoni animacione, dhe aplikoni të gjitha llojet e efekteve dhe modifikimeve në video, me rezultate befasuese. Nëse jeni duke punuar me material audioviziv, tani provoni After Effects falas.

Shtë një nga softuerët e preferuar për krijimin e efekteve speciale të befasishme të filmit. Ky aplikacion ju lejon të bëni të gjitha llojet e mrekullive : krijoni animacione, Grafika 3D, aplikoni efekte në imazhin në lëvizje, ose krijoni tekste të animuara në tre dimensione. After Effects mund të bëjë gjithçka që imagjinoni.

Për çfarë shërben Adobe After Effects?
Mundësia e kombinimit të elementeve video 2D dhe 3D në të njëjtën përbërje.
Ju mund të krijoni, punojnë dhe animojnë me tekst dhe grafikë vektorë.
Ka një sasi të madhe efektesh vizuale që rrisin ngjyrat, shtrembërojnë format, jepni një vështrim 3D ose përmirësoni mprehtësinë e imazheve.
Animacion i grafikëve, tekste dhe video përmes kornizave kryesore.
Shikim i plotë i ekranit në një ekran të veçantë midis Mercury Transmit.
Integrimi me mjetin Adobe Kuler, për krijimin e skemave të ngjyrave.


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *