Neni përditësuar 25 nëntor 2020 në 3 orë 46 më


download Adobe Photoshop CC 2020 para-aktivizuar për Windows


Rimagjinoni realitetin me Adobe Photoshop 2020.
32 bit, 64 bit
Miliona dizajnerë, fotografë dhe artistë në të gjithë botën përdorin Photoshop për të bërë të pamundurën të mundur. Nga posterat tek paketimet, nga banderola themelore te faqet e internetit të mrekullueshme, nga logot e paharrueshme te ikonat tërheqëse, Photoshop lëviz botën krijuese. Me mjete intuitive dhe shabllone të lehta për t’u përdorur, edhe fillestarët mund të krijojnë diçka të jashtëzakonshme.
Versioni i plotë është aktivizuar paraprakisht
Bota krijuese vazhdon Photoshop
Miliona dizajnerë, fotografë dhe artistë në të gjithë botën përdorin Photoshop për ta bërë të pamundurën të mundur.

Projektuar për këdo që të projektojë ndonjë gjë;
Nga posterat tek paketimet, nga banderola themelore te faqet e internetit të mrekullueshme, nga logot e paharrueshme te ikonat tërheqëse, Adobe Photoshop 2020 aktivizuar mban në lëvizje botën krijuese. Me mjete intuitive dhe shabllone të lehta për t’u përdorur, edhe fillestarët mund të krijojnë diçka të jashtëzakonshme.

Jo vetëm duke bërë fotografi.
Nëse jeni duke kërkuar prekje të përditshme ose transformime totale, softueri ynë i dizajnit grafik ofron një seri të plotë të mjeteve profesionale të fotografisë për t'i kthyer fotografitë tuaja në vepra arti. Rregulloj, kulture, fshi objektet, retushoni dhe riparoni fotot e vjetra. Luaj me ngjyrën, efektet dhe më shumë për ta kthyer të zakonshmen në diçka të jashtëzakonshme.

Vizatoni dhe pikturoni gjithçka që ëndërroni me mjete të krijuara posaçërisht për ilustrues. Bojë në modele të përkryer simetrike. Merrni pamje të lezetshme me linja zbutëse. Dhe krijoni me lapsa, stilolapsa, shënues dhe furça që duken reale – përfshirë më shumë se 1000 nga ilustruesi i famshëm Kyle T.Webster.

Modaliteti i simetrisë
Ngjyrosni në një simetri të përsosur me një mënyrë të re që ju lejon të përcaktoni boshtet tuaja dhe të zgjidhni nga modelet e paravendosura të tilla si rrethore, rrezore, spirale dhe mandala.

Përvojë e re plotësuese e vetëdijshme për përmbajtjen
Hapësira e dedikuar e punës ju lejon të zgjidhni pikselët e saktë për t'u përdorur për mbushjet, dhe Adobe Sensei lehtëson rotacionin e tyre, shkallëzimi dhe pasqyrimi i tyre.

Mjeti Frame në Adobe Photoshop 2020 aktivizohet
Krijoni forma ose blloqe teksti për t'i përdorur si mbajtëse të vendndodhjes në kanavacën tuaj. Tërhiqni dhe lëshoni imazhe për të mbushur kornizat dhe ato do të shkallëzohen për t'u përshtatur.


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

3 mendime mbi "Adobe Photoshop CC 2020

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *