Neni përditësuar 25 nëntor 2020 në 3 orë 17 më


Shkarko Dreamweaver CC 2020 i aktivizuar paraprakisht


Version i plotë Adobe Dreamweaver CC 2020 për Windows.
Adobe dreamweaver është një redaktor për krijimin e faqes kryesore në internet për më të përparuarit.
Shpejt, ofron mënyra më të shpejta dhe më të lehta për të hartuar, kodoni dhe botoni faqet e internetit dhe aplikacionet në internet që duken mahnitëse në çdo ekran me madhësi.
Krijoni dhe botoni me shpejtësi faqet e internetit pothuajse kudo me softuer për krijimin e faqeve në internet të mundësuara nga HTML, CSS, JavaScript, PHP, xml, CSS dhe shumë të tjera ende.
Ai është një pasuri e madhe për të hartuar dhe zhvilluar ndërfaqe tuaj.
Ndërfaqja tashmë e aktivizuar, nuk ka nevojë për patch.

gëzojnë


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *