Neni përditësuar 5 nëntor 2020 në 17 orë 03 më

 

download Lightroom.exe, patch Lightroom classic CC 2019.
Shkarko Collection Adobe 2019 lirë për të shijuar atë.

Ekipi i pranishëm FI se si të kenë software të lirë Adobe Lightroom klasik DC 2019.

Një zgjidhje është gjetur, testuar nga ekipi ynë dhe funksionale.
Adobe CC 2019 vendoset modul tij aktivizimit në exe ose DLL skedar të programit kryesor të, anuluar klasike amtlib.dll modul aktivizimi dhe plotësisht me aftësi të kufizuara metodën e shkëputur e aktivizimit.

Zgjidhja ishte për të siguruar fotografi zëvendësimit të regjistrimit të anashkalojë dhe të përfitojnë nga përdorimi i tij.
Pas shkarkimit dhe instalimit, vendoseni në dosjen e instalimit, overwriting atë tashmë të pranishme në të njëjtën directory.

software Lightroom Classic CC 2019 8.0 X64 (1,26 Go)
patch Dhoma e dritës.exe derdh Lightroom Classic CC 2019 8.0 X64
 

Gjej të gjitha patches mbledhja adobe 2019.
Ju kërkoni për software për të shkarkuar pa përdorur cloud krijuese.
Shkarko Adobe | Shkarkim i drejtpërdrejtë

BORDI I PERDORIMIT:
A nuk e kryejnë përditësime rrezikun propozuar se patch nuk funksionon më.


5
5.0 vlerësim
5 / 5 yjet (4 pikëpamje)
i shkëlqyer100%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

5.0 vlerësim
8 Qershor 2020

Mund të përdoret!!!

5.0 vlerësim
6 prill 2020

falemnderit

5.0 vlerësim
25 janar 2020

5.0 vlerësim
25 janar 2020

6 mendime mbi "Lightroom Classic CC 2019

  1. Bonjour Dufanton,

   Nous sommes au regret de vous informer que nos équipes n'on pas utilité de ce logiciel et que nos essais n’on pas été poussé plus que l'installation et quelques tests de fonctionnement.
   Nous vous remercions de nous faire part de votre solution si vous avez pu établir une méthode.
   përzemërsisht,

   Ekipi FI

  1. Përshëndetje,

   Très simple
   Après installation du logiciel, vous devez vous rendre dans le dossier d’installation.
   Généralement le chemin suivant : coller copier les lignes suivantes dans la barre de recherche Windows explorer.
   C:\Program Files\Adobe\Adobe Lightroom Classic CC
   Dans ce dossier ce trouve un fichier identique a celui du patch Lightroom.exe
   Copier coller le patch pour le remplacer.
   Il ne vous reste plus qu’à démarrer le logiciel.

   Ekipi FI

 1. ce blog est très intéressant et instructif. Ju faleminderit shumë për ndarjen e këtij informacioni.. Je serai heureux d’utiliser ces informations dans mon travail et de les partager avec mes amis

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *