Neni përditësuar 4 shkurt 2020 në 4 orë 41 më

 

Si për të ndryshuar parametrat gjuhë në aplikimet Creative Cloud

Ju mund të ndryshojë gjuhën e parazgjedhur për instalimet e ardhshme të aplikacioneve tuaja të Creative Cloud. Ju duhet të instalosh aplikacione ekzistuese për të përfituar nga ky ndryshim.

Për instalime të fundit

 1. Hapni aplikimin për workstations të Creative Cloud. (Klikoni ikonën në taskbar Windows apo MacOS menu bar.)

   

 2. Klikoni ikonën gear në këndin e sipërm të djathtë për të hyrë preferencat.

   

  Préférences superposition

   

   

   

 3. zgjedh Aplikimet në sidebar.

   

   

   

 4. Zgjidh një gjuhë nga lista Instalimi Default Gjuha.

   

  Modification sur l’anglais de la langue par défaut de l’application

   

 5. Kliko në i përfunduar për të aplikuar ndryshimet tuaja.

  Pasi ky ndryshim, të gjitha aplikacionet që keni shkarkuar do të jetë i instaluar në gjuhën e re.

   

 6. Për të aplikuar ndryshimin e gjuhës për një aplikim tashmë të instaluar në kompjuterin tuaj, uninstall, pastaj reinstall e aplikimit përkatës.

 

 

 


për MacOS 10.7 në 10.11, Windows 7 ose 8

 1. Hapni aplikimin për workstations të Creative Cloud. (Klikoni ikonën në taskbar Windows apo MacOS menu bar.)

 2. Klikoni ikonën që përbëhet nga tre pika vertikale në këndin e sipërm të djathtë, pastaj zgjidhni preferencat.

  Préférences de l'application pour poste de travail Creative Cloud

 3. Kliko në Creative Cloud> Aplikimet.

 4. Zgjidh një gjuhë nga gjuha e aplikimit dhe të dalë nga lista preferencat (klikoni arrow majtë tjetër për preferencat).

  Pasi ky ndryshim, të gjitha aplikacionet që keni shkarkuar do të jetë i instaluar në gjuhën e re.

  Modification de la langue d’installation

 5. Për të aplikuar ndryshimin e gjuhës për një aplikim që ju keni instaluar në kompjuterin tuaj, uninstall, pastaj reinstall e aplikimit përkatës.

 


për MacOS 10.6, Windows Vista ose më herët

Në qoftë se ju përdorni një sistem operativ më parë, duke përdorur Soccer Adobe kërkesë për të ndryshuar gjuhën e përdorur në aplikacionet tuaja.

Ndryshuar parametrat e gjuhës nëpërmjet Adobe Aplikimit dobi Menaxher

 1. Launch shërbimeve Adobe Menaxher Aplikimi si më poshtë :

  Windows : klikoni Start> All Programs> Soccer Adobe Aplikimit.

  MacOS : klikoni Aplikacione> Menaxher Adobe Application.

 2. Kliko në emrin tuaj në këndin e sipërm të majtë të dritares dhe zgjidhni preferencat.

 3. Zgjidh një gjuhë dhe klikoni rekord.


3.3
3.3 vlerësim
3.3 nga 5 yjet (bazuar në 3 komente)
i shkëlqyer34%
Shume mire0%
mesatare33%
i dobët33%
i tmerrshëm0%
anuloj
Vlerësoni këtë artikull

купить хамон в красноярске

2.0 vlerësim
22 tetor 2020

интернет-магазин испанских деликатесов с доставкой в Россию: испанский хамон, испанское вино, испанские оливки, оливковое масло, испанские колбасы, испанские сыры.

купить хамон в самаре


купить хамон в нижнем новгороде

hamonTer

Купить форель оптом от производителя цена

3.0 vlerësim
3 tetor 2020

Форель Радужная свежевыловленная охлажденная Мурманская. У неё нежное розовое мясо оно обладает приятными вкусовыми качествами и оказывает благотворное действие на наш организм. Форель радужная входит в диетические продукты. Купить форель радужную.


Купить форель оптом Москва

ForelCeX

No Title

5.0 vlerësim
11 prill 2020
Anonymous

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *