Neni përditësuar 4 shkurt 2020 në 4 orë 42 më

 

download Photoshop.exe, patch Adobe Photoshop CC 2019.
Shkarko Collection Adobe 2019 lirë për të shijuar atë.

Ekipi FI paraqet se si të kenë software të lirë Adobe Photoshop CC 2019.

Një zgjidhje është gjetur, testuar nga ekipi ynë dhe funksionale.
Adobe CC 2019 vendoset modul tij aktivizimit në exe ose DLL skedar të programit kryesor të, anuluar klasike amtlib.dll modul aktivizimi dhe plotësisht me aftësi të kufizuara metodën e shkëputur e aktivizimit.

Zgjidhja ishte për të siguruar fotografi zëvendësimit të regjistrimit të anashkalojë dhe të përfitojnë nga përdorimi i tij.
Pas shkarkimit dhe instalimit, vendoseni në dosjen e instalimit, overwriting atë tashmë të pranishme në të njëjtën directory.

software Photoshop CC 2019 20.0.0 X64 (1,7 Go)
patch Photoshop.exe Photoshop CC 2019 20.0.0 X64
 

Gjej të gjitha patches mbledhja adobe 2019.
Ju kërkoni për software për të shkarkuar pa përdorur cloud krijuese.
Shkarko Adobe | Direct Download

BORDI I PERDORIMIT:
A nuk e kryejnë përditësime rrezikun propozuar se patch nuk funksionon më.


5
5.0 vlerësim
5 nga 5 yjet (bazuar në 3 komente)
i shkëlqyer100%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%
anuloj
Vlerësoni këtë artikull

EXCELLENT!!!

5.0 vlerësim
3 September 2020
Anonymous

gjobë

5.0 vlerësim
3 marsh 2020
Anonymous

No Title

5.0 vlerësim
14 shkurt 2020
Anonymous

NAVIGATION I NENEVE

Postuar ne Darknet përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Adobe Acrobat Pro DC 2020

Postuar ne përpunimin e të dhënave Faqja e internetit

Ndrysho gjuhën e parazgjedhur të aplikacioneve të Creative Cloud.

1 menduar për "Adobe Photoshop CC 2019

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *