Neni përditësuar 4 shkurt 2020 në 4 orë 42 më

 

download Illustrator.exe, patch Adobe Illustrator CC 2019.
Shkarko Collection Adobe 2019 lirë për të shijuar atë.

Ekipi FI paraqet se si të kenë software të lirë Adobe Illustrator CC 2019.

Një zgjidhje është gjetur, testuar nga ekipi ynë dhe funksionale.
Adobe CC 2019 vendoset modul tij aktivizimit në exe ose DLL skedar të programit kryesor të, anuluar klasike amtlib.dll modul aktivizimi dhe plotësisht me aftësi të kufizuara metodën e shkëputur e aktivizimit.

Zgjidhja ishte për të siguruar fotografi zëvendësimit të regjistrimit të anashkalojë dhe të përfitojnë nga përdorimi i tij.
Pas shkarkimit dhe instalimit, vendoseni në dosjen e instalimit, overwriting atë tashmë të pranishme në të njëjtën directory.

software Illustrator CC 2019 23.0.0 X64 (2,1 Go)
patch Illustrator.exe Illustrator për DC 2019 23.0.0 X64
 

Gjej të gjitha patches mbledhja adobe 2019.
Ju kërkoni për software për të shkarkuar pa përdorur cloud krijuese.
Shkarko Adobe | Direct Download

BORDI I PERDORIMIT:
A nuk e kryejnë përditësime rrezikun propozuar se patch nuk funksionon më.


5
5.0 vlerësim
5 nga 5 yjet (bazuar në 2 komente)
i shkëlqyer100%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%
anuloj
Vlerësoni këtë artikull

Un grand merci c'est du super taf

5.0 vlerësim
12 Mund 2020
Anonymous

No Title

5.0 vlerësim
17 janar 2020
INTERFACE FRENCH

5 mendime mbi "Adobe illustrator CC 2019

 1. bonjour
  merci clarifier les étapes d’avtivation, ça marche pas
  j’ai copier leLe patch Illustrator.exedans le dossierProgram Files\Adobe\Adobe Illustrator CC 2019\Support Files\Contents\Windows
  toujours le même message:
  manqueapi-ms-crt-runtime-l1-0.dll
  merci d’avance pour votre support

  1. Përshëndetje,

   Pour résoudre ce problème, vous devez installer toutes les mises à jour disponibles de Windows, puis mettre à jour la bibliothèque ‘Redistribuable C++ pour Visual Studio 2015 2017 2019& Rsquo;.

   1. Vérifiez s'il y a des mises à jour disponibles.
   Installez toutes les mises à jour disponibles.

   2. Allez à la page Redistribuable C++pour Visual Studio 2015 2017 2019, et cliquez sur Télécharger.
   Téléchargez vc_redist.x64.exe si vous utilisez un système Windows 64 bits ou vc-redist86.exe si vous utilisez un système Windows 32 bit.
   Installez Redistribuable Visual C++ pour Visual Studio 2015 2017 2019
   L'application devrait maintenant maintenant fonctionner comme prévu.

   Ekipi FI

 2. bonjour jai telecharger le log illustrator et aussi son patch mais jarrive pas a l’installé . dès que je commence l’installation on me redirige vers la creation de compte adobe
  jai besoin de votre assistance pour y parvenir

  1. Përshëndetje,

   C’est une formalité simplement.
   Vous devez souscrire un compte pour l’installation.
   Le logiciel Créative Cloud sera toujours actif lors de l’utilisation mais n’aura aucun effet sur le lancement du programme
   sous réserve de n’utilisé que les liens et raccourcis du PC pour lancer l’application (pas par créative cloud).
   Après installation, vous devez appliquez la patch en écrasant le fichier déjà présent.
   Ne pas effectué la mise à jour sous peine de voir le patch nul et sans effet.
   L & rsquo; ekipi FI

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *