Neni përditësuar 5 nëntor 2020 në 16 orë 55 më

 

Shkarko Microsoft Office 365 dhe Bandazh aktivizimi.

Office 365 (image file 4,4 shkoj) është një Windows utility software për të menaxhuar, krijuar ose për të redaktuar dokumentet e tilla, OneDrive, pikëpamje, fjalë, shquhem, PowerPoint, OneNote, skype, kalendar, kontakt, ndikoj, Format.

Nëse testi dhe ju jep këshilla për instalimin dhe aktivizimin produkt.
E vogël software shumë e thjeshtë C2R Install v6.4.4 (9,7 Mo) shkarkohet instaluar dhe të aktivizuar produktin.

TIPS INSTALLATION
Është e domosdoshme që të uninstall ndonjë versionet e vjetra dhe pastaj rinisni kompjuterin tuaj.
Pastaj instaluar dhe pastaj reboot.

SHUMË E RËNDËSISHME !
Llogaria juaj partner duhet të jetë jo-ekzistente në qoftë se ajo nuk do të funksionojë.

Rezultatet e testit nga ekipi ynë.


5
5.0 vlerësim
5 / 5 yll (1 pikëpamje)
i shkëlqyer100%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

i shkëlqyer ! ! !

5.0 vlerësim
21 janar 2020

2 mendime mbi "Microsoft Office 365

  1. Përshëndetje,

   Pour avoir 2019, vous devez télécharger directement depuis le logiciel C2R Install v6.4.4.
   La version de 2016 ne change rien a celle de 2019 puisque sous le non unique qu'elle comporteOffice 365aucun changement majeur n'a été effectué.
   Notre équipe va rechercher une solution pour télécharger l'application hors ligne mais il est très compliqué de pouvoir en disposez à ce jour et aucun autre site ne la propose au téléchargement direct.

   Ekipi FI

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *