Neni përditësuar 5 Dhjetor 2020 në 4 orë 05 më

 

Si për të mbështetur të dhënat tuaja automatikisht dhe falas me gravitetit Cobian Backup.
Open source software për Windows.

Cobian Bakup Gravity 11 është një software me burim të hapur për të automatikisht mbështetur fotografi dhe dosjet e zgjedhjes suaj.

Në dosjen e backup mund të jenë të vendosura në nivel lokal (njëjtë PC) ose të rrjetit (një tjetër PC).
Ju mund të planifikojë backups automatike në mënyrë që ata janë bërë në intervale të rregullta.
Rrallë kemi parë një backup software të dy të lirë dhe ofron shumë karakteristika. Un duhet !
Opsionet për çdo backup janë të shumta dhe të qarta.
(ngjeshje, backup rritje, recursion në directories, përjashtimet maskë, nisur programet para dhe pas backup…).


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *