Neni përditësuar 8 marsh 2020 në 0 orë 33 më

 

FI ju bën të ndarë përvojën e tij dhe e vë në linjë
një version të vjetër të WinRAR 3.71 dhe keygen për përdorim të plotë.

WinRAR është një software të dhënave compression zhvilluar nga ruse Eugene Roshal.
Që nga krijimi i tij në 1995, ajo është bërë një software i rëndësishëm në fushën e arkivimit të të dhënave.
Ajo mund të përdoret për të compress dhe shfryj fotografi
dhe dosjet për të lehtësuar ruajtjen dhe ndarjen e tyre.
FI ju bën të ndarë përvojën e tij dhe vende në një version më të vjetër ende përdoret në serverat tanë Winrar 3.71
i shoqëruar nga tij keygen operative për të regjistruar versionin e.

E DOBISHME TË DIHET !
Shfletuesi Chrome parandalon shkarkimit të disa dosjeve që ai gjen diskutueshme.
Nuk u gjetën në Internet Explorer probleme, Mozilla ose Opera.

BORDI e instalimit:
Sipas versionet e fundit të Windows,
ju do të duhet për të right click dhe të kandidojë si administrator për të instaluar software.


0
0.0 vlerësim
0 nga 5 yjet (bazuar në 0 komente)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%
anuloj
Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *