Neni përditësuar 5 Dhjetor 2020 në 4 orë 02 më

 

Përdorni Windows lirë përmes KMSauto.

KMSAuto.Net.2016.1.5.3
Ky patch është projektuar për të përdorni Windows falas.
Ajo heq të tëra e Windows aktivizimit dhe regjistrit çelësat.
Shënim i redaktorit: Çdo update do të instalojë përsëri aktivizimin dhe ju do të detyrojë
reinstall software për të vazhduar pa mesazhit të sistemit “kopje e Windows”.

E RËNDËSISHME
Kjo skedë është konsideruar si i padëshirueshëm.
Kjo automatikisht do të largojë decompression e saj.
Menduar për të çaktivizuar mbrojtje në kohë reale të përdorin atë.

Ju nuk keni të Windows, download Windows 10 famille X64


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *