datat kapuçin

 

Neni përditësuar 5 Dhjetor 2020 në 4 orë 00 më

recetë e mirë për të shoqëruar pjatat tuaja për ata që e duan përzierje e ëmbël kripur.

 
Për krem:
350 gram krem ​​lëngshme
110 gram datave

Nxehtësia krem, pastaj përzierje disa minuta që të ketë një krem ​​shumë të hollë të kromi.
(Kromi me një fishek vetme dhe mund shtrëngojnë).

——————————–

për lëng:
250 g ujë
110 gram datave

mikser 2 minuta, është e gatshme.

Add disa copë në xhami, pour lëng dhe të përfundojë me krem.
Sasi e vogël një fasule integruar Tonka.


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

1 menduar për "datat kapuçin

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *