Neni përditësuar 5 nëntor 2020 në 16 orë 45 më

 

WordPress Plugin shumë mirë projektuar përfshirë përkthimet e faqen tuaj te internetit automatikisht nëpërmjet Google, Bing, Yandex, Google do të hapë.

Transposh, themeluar në 2008, është duke bërë përkthimet e faqen tuaj te internetit automatikisht një plugin WordPress
nëpërmjet Google, Bing, Yandex, Hapur dhe Baid.
Software burim të hapur shumë mirë të projektuar dhe të lehtë për t'u përdorur. (Shënim i redaktorit: më të mirë testuar “BE” në mesin e GTranslate, Polylang dhe të tjerët…).

Intégrant les normes SEO en transformant l'adresse URL par sous dossier de langue.
Mundësia e rishikimit përkthimet direkt nga përdoruesi.
Përkthim partia metadata kryer saktë.

keqardhje të vogla, asnjë compatibility me Yoast SEO.
eh nuk, Transposh nuk është ende në gjendje të përkthejnë saktë.

Nëse ju doni të vendosur metadata tuaj, SEO është gjetur prekur dhe janë të futura në vetëm një gjuhë.
Kërkohet që të le motorë kërkimi të marr fjalët e faqen tuaj në mënyrë të rastësishme.
Ne jemi ende në testimin atë anë.
 
Le 26 avril 2019 Testet janë kryer.
Metadata është edhe përkthimet e mundur, por kjo kërkon dorë përkthehet Transposh.
një biletë hapur duke evokuar subjekt thjesht thotë se për të lënë gjërat, por me një vonesë që vetëm motorë kërkimi është fuqia për të dini.

Urime për themelues i Ofer Wald Transposh për një nga më të mira plugins përkthimi në shumë gjuhë për WordPress.
duke lehtësuar, jo për të krijuar një sistem të përkthimit PHP dhe fotografi të shumta gjuhësore update për ndryshimin më të vogël.

Ekipi Notes:
Një problem apostrof e përkthimit të gjuhës franceze pranishëm në faqen tonë është zgjidhur nga ' për të zëvendësuar mode tekst WordPress çdo apostrof.


0
0.0 vlerësim
0 / 5 yjet (0 pikëpamje)
i shkëlqyer0%
Shume mire0%
mesatare0%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

anuloj

 

Vlerësoni këtë artikull

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *