Neni përditësuar 4 nëntor 2020 në 12 orë 26 më

 

Si për të krijuar, presë vet serverin tuaj HTTPS.
Projektimi një kuti postare, kuptuar se si,
zbatimi i faqes thjeshtë dhe dinamik.

Ne përshkruajnë një të tërë, metodologjia e përdorur për të krijuar INTERFACE Frëngjisht.
Ne duam të ndajmë përvojën dhe njohuritë tona.
Universi internet, i madh, nuk ka gjithmonë të na sjellë në të njëjtën kohë.
Kjo është arsyeja pse ne të kërkuar për të sjellë së bashku në një shkrim të vetëm, të gjithë ju duhet të dini, për të siguruar një website të mirë.
Mendoj se kjo do të marrë disa orë për të arritur. Petit conseil si vous décidez d'aller plus loin … GJITHMONË SAVE !!
Një faqe është e dedikuar këtu në subjekt.

L & rsquo; ekipi FI

1 menduar për "Si të website

  1. No matter if ѕome one searches for hіs essential thing, so he/she needs to be available that in detaiⅼ, thеrеfore that thing is maintained
    ᧐ver here.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *